L O A D I N G
blog banner

Get me out – kto i po co?

Ciężko jest napisać coś o sobie. Podobnie trudno było się przełamać do stworzenia tego miejsca. Miejsca w Internecie, który nieodzownie łączy się z ekspozycją na ocenę, czy tego chcemy, czy nie. Na wstępie zaznaczamy - o żadną ocenę nam tutaj nie chodzi...

Ania

Ciągle w drodze poszukując w biegu nowych wyzwań. Co jednak nie wpływa na fakt, iż podejmuje się ich odpowiedzialnie i sumiennie. Wszystko musi być na najwyższym poziomie. Łączy pasję podróżowania i poznawania nowych ludzi z zawodowym działaniem. Poszukuje inspiracji wśród najskrytszych zakątków świata.

Zdjęcie: Błażej Wojaczek

Czaki

Jak dotąd realizował się na polu krajowym. Lubi kiedy wokół dużo się dzieje, a wysiłek przynosi zamierzone efekty. Na studiach z uporem maniaka poświęcił się wolontariatowi w Akademickim Klubie Turystycznym WATRA, gdzie przez 2,5 roku pełnił funkcję kierownika Chatki studenckiej AKT na Pietraszonce.

Naszym celem jest zwyczajnie chęć przekazania paru ciekawych opowieści oraz spięcia w całość dotychczasowych przeżyć zmaterializowanych pod postacią tekstów, zdjęć, czy filmów.

Będzie nam po prostu miło, jeśli materiał tutaj zebrany będzie dla kogoś inspiracją, bądź znajdzie informację na temat miejsca gdzie planuje się wybrać lub zwyczajnie czegoś się dowie!

 

W życiu ważne jest aby się dzielić, a my dzielimy się outdoorową pasją.

 

Zapraszamy więc na nasz szlak przeżyć!

Zobacz też portale naszych znajomych